PRESTAVBY NEBYTOVÝCH PRIESTOROV

V súčasnej dobe sa kladie čím ďalej väčší dôraz nielen na prostredie v ktorom bývame a žijeme, ale aj na priestory , kde trávime voľný čas alebo pracujeme. Okrem prirodzeného estetického a funkčného hľadiska nás do rekonštrukcie a prestavieb nebytových priestorov tlačí aj celá rada nariadení a predpisov (bezpečnostné, požiarne, hygienické a podobne).

Architekt - designer

Náš architekt Vám môže pomôcť (odkaz na doporučaneho architekta tu). Nakreslí priestor ako by mohol vyzerať  a aby najlepšie vyhovoval Vašim potrebám. V spolupráci s Našimi odborníkmi, Vám tiež navrhne aj prípadné zásahy, ktoré by boli vhodné urobiť, aby Vás v budúcnosti nenútili sa do stavebných prác pustiť ešte raz.

Zkusenosť

Naši pracovníci majú množstvo skúseností, zvládnu sami skvele rozsahom menšie i komplikovanejšie zákazky.  Sú zbehlí v komukácii s architektom/klientom a dokážu si  spoľahlivo poradiť i bez komplexných stavbných výkresov a detailov.

Tip CISAR s.r.o.

Keď sa rozhodnete ísť do rekonštrukcie, nesústreďte sa len na výmenu podláh, opravu stien atd.. Vo viacerých starých priestoroch býva v zúfalom stave rozvod elektriky. Investujte do nových a keď už budete robiť nové rozvody, odporúčame  Vám urobiť si prípravu (teda naťahať káble/ pre rozvod TV/SAT, internetu a zabezpečenia.  Tieto siete môžu byť ukončené v zásuvkách a pripravené až na to príde vhodná doba. Tieto práce Vám ušetria mnoho starostí v budúcnosti a uľahčia inštaláciu všetkého mysliteľného. 

Máte zaujem o naše služby, napíšte nám

Radi s Vami skonzultujeme váš projekt a navrhneme možné riešenia a spoluprácu

Translate »