Prestavby nebytových priestorov

V súčasnej dobe sa kladie čím ďalej väčší dôraz nielen na prostredie v ktorom bývame a žijeme, ale aj na priestory, kde trávime voľný čas alebo pracujeme.

Okrem prirodzeného estetického a funkčného hľadiska nás do rekonštrukcie a prestavieb nebytových priestorov tlačí aj celá rada nariadení a predpisov (bezpečnostné, požiarne, hygienické a podobne).

Skúsenosť

Naši pracovníci majú množstvo skúseností, zvládnu sami skvele rozsahom menšie i komplikovanejšie zákazky. Sú zbehlí v komunikácii s architektom / klientom a dokážu si spoľahlivo poradiť i bez komplexných stavebných výkresov a detailov.

 

Tip CISÁR s.r.o.

Keď sa rozhodnete ísť do rekonštrukcie, nesústreďte sa len na výmenu podláh, opravu stien... Vo viacerých starých priestoroch býva v zúfalom stave rozvod elektriky. Investujte do nových a keď už budete robiť nové rozvody, odporúčame vám urobiť si prípravu (teda naťahať káble/ pre rozvod TV/SAT, internetu a zabezpečenia. Tieto siete môžu byť ukončené v zásuvkách a pripravené až na to príde vhodná doba. Tieto práce vám ušetria mnoho starostí v budúcnosti a uľahčia inštaláciu všetkého mysliteľného.