Rekonštrukcia bytov a domov na kľúč

Aj keď sa tomu dá niekedy len ťažko uveriť, aj zo starého bytu sa dá spraviť moderné a pekné bývanie.

Základom všetkého je vždy rekonštrukcia bytového jadra, ale pokiaľ sa do toho (ako sa vraví) chystáte “hrabnúť poriadne“, máte šancu dosiahnuť skvelý výsledok.

Vzhľadom k tomu, že sa bude pravdepodobne jednať o náročnú a rozsiahlu stavebnú úpravu, je viac ako vhodné urobiť poriadnu prípravu.

Ako všetko, dá sa aj rekonštrukcia bytu trochu urýchliť, ale aj “oklamať “.

Skúsenosť

Naši pracovníci majú množstvo skúseností, zvládnu sami skvele rozsahom menšie i komplikovanejšie zákazky. Sú zbehlí v komunikácii s architektom / klientom a dokážu si spoľahlivo poradiť i bez komplexných stavebných výkresov a detailov.

 

Tip CISÁR s.r.o.

Keď sa rozhodnete ísť do rekonštrukcie bytu, nesústreďte sa len na výmenu podláh, opravu stien... Vo viacerých starých bytoch býva v zúfalom stave rozvod elektriky. Investujte do nových a keď už budete robiť nové rozvody, odporúčame vám urobiť si prípravu (teda naťahať káble/ pre rozvod TV/SAT, internetu a zabezpečenia. Tieto siete môžu byť ukončené v zásuvkách a pripravené až na to príde vhodná doba. Tieto práce vám ušetria mnoho starostí v budúcnosti a uľahčia inštaláciu všetkého mysliteľného.