Rekonštrukcie bytových jadier

Aj keď sa tomu dá niekedy len ťažko uveriť, aj zo starého bytu sa dá spraviť moderné a pekné bývanie.

Základom všetkého je vždy rekonštrukcia bytového jadra respektíve wc, kúpeľne a prípadne súvisiacich priestorov ako sú kuchyne, chodby, komory a šatníky.

Aj keď sa niekedy jedná o zásah na malej ploche, jedná sa o jednu z najnáročnejších stavebných úprav, ktoré v byte môžu byť. Samozrejme je to dôsledkom nutnosti upraviť celú radu rozvodov a tým pádom zapojiť veľa rôznych profesií.

Podľa rozsahu a typu rekonštrukcie môže byť vyžadovaná práca murárov, elektrikárov, plynárov, inštalatérov, obkladačov a maliarov. V niektorých prípadoch je treba rátať s nutnosťou nových revízií plynu a elektriky.

Skúsenosť

Naši pracovníci majú množstvo skúseností, zvládnu sami skvele rozsahom menšie i komplikovanejšie zákazky. Sú zbehlí v komunikácii s architektom / klientom a dokážu si spoľahlivo poradiť i bez komplexných stavebných výkresov a detailov.

 

Tip CISÁR s.r.o.

Naša spoločnosť vám rada poskytne naše služby a zaistí celú rekonštrukciu na kľúč alebo bude (sub)dodávateľom niektorých z prác. Okrem vyššie uvedených prác vám radi ponúkneme tiež pomoc s prípravou projektu (spoluprácu architekta) a pomoc s výberom sanity od našich partnerov za rozumné ceny.